Przejdź do treści

yourmovie.pl – nagrywanie fimów

filmowanie z drona Wrocław i wszędzie tam gdzie dolecimy

Ujęcia z powietrza, a może zdjęcia? Wszystko dla Ciebie możemy zrobić jeśli chodzi o filmowanie z drona we Wrocławiu, Warszawie, Krakowie, Szczecinie, czy Katowicach! Dojeżdżamy wszędzie i przygotowujemy niesamowite materiały dla Ciebie i Twojej firmy.

Filmowanie z powietrza towarzyszy nam od 2014 roku. Od samego początku nieprzerwanie jesteśmy zaangażowani w przeróżne projekty, w których wykorzystujemy nasz sprzęt i umiejętności. Nasza obecność na wielu planach zdjęciowych potwierdza, że nasza wiedza i warsztat umiejętności są na wysokim poziomie.

Kadry z wysokości stają się dzisiaj standardem w kinematografii. Oferujemy możliwość filmowania i fotografowania inwestycji budowlanych, imprez plenerowych, czy sportowych. Posiadamy świadectwo UAVO, które pozwala nam na przygotowywanie filmów do celów komercyjnych. Nasze drony mają ubezpieczenie OC, dzięki czemu latanie z nami jest w 100% legalne.

FILMOWANIE DRONEM

Do każdego projektu mamy indywidualne podejście. Zależy nam na tym, żeby zdjęcia z drona były dopasowane do potrzeb klienta. Dlatego rozmawiamy, słuchamy, doradzamy, sugerujemy. Filmowanie dronem to nasza zajawka i robimy to z kosmicznym zaangażowaniem.

Pokaż miasto, wydarzenie bądź swoją firmę z innej perspektywy

Zdjęcia i filmowanie z drona to usługi chętnie wykorzystywane przez firmy, w szczególności przez te znajdujące się w branży eventowej. Ujęcia z lotu ptaka pozwalają uchwycić dane wydarzenie kulturalne, czy sportowe z innej perspektywy, więc w przypadku imprez masowych tylko w taki sposób można pokazać wielkość danego wydarzenia.

Filmowanie z powietrza pomaga nie tylko w nakręceniu wideorelacji eventu, ale też jest coraz częściej wykorzystywane przy tworzeniu spotów reklamowych miast – w naszym portfolio możesz znaleźć m.in. film przedstawiający Gdańsk w jednym ujęciu – bądź danej firmy. Ta forma sprawdza się szczególnie w przypadku obiektów noclegowych, SPA, parków rozrywki oraz wszystkich miejsc, w których sporym atutem jest otaczająca przyroda lub atrakcje znajdujące się na zewnątrz obiektu.

Niezależnie od tego, czy działasz z ramienia urzędu miasta, jesteś inwestorem bądź prowadzisz własną działalność – z nami zrealizujesz różne materiały video, film korporacyjny, które z powodzeniem wykorzystasz do promocji miasta, firmy bądź kolejnych organizowanych przez Ciebie wydarzeń.

ujęcia z tronem Wrocław
nagrywanie video drenem Wrocław

Zdjęcia z drona Wrocław

Imprezy sportowe to takie wydarzenia, które wręcz powinny być skrupulatnie dokumentowane. Zdjęcia z powietrza sprawią, że każdy moment wyglądać będzie wyjątkowo i niepowtarzalnie. Jest to uzupełnienie oraz świetna alternatywa dla tradycyjnej fotografii. Nasze drony przystosowane są do fotografowania zadań specjalnych.

Fotografie z powietrza to dziedzina, w której mamy naprawdę duże doświadczenie. Przez ostatnie lata robiliśmy zdjęcia z drona dla deweloperów, miast, firm budowlanych, hoteli. Zdjęcia z powietrza to świetna alternatywa oraz uzupełnienie tradycyjnej fotografii. Dzięki zdjęciom z drona możemy ujrzeć więcej, szerzej, ciekawiej. Sprawdź nasze portfolio!

SPRAWDŹ JAK TO ROBIMY

zapraszamy do kontaktu

Zadzwoń do nas lub napisz, żeby ustalić wszelkie szczegóły. W ciągu kilku chwil wykonamy dla Ciebie wycenę.