Filmowanie z drona Wrocław

Profesjonalne zdjęcia z drona Wrocław

Filmowanie z powietrza towarzyszy nam od 2014 roku. Od samego początku nieprzerwanie jesteśmy zaangażowani w przeróżne projekty, w których wykorzystujemy nasz sprzęt i umiejętności. Nasza obecność na wielu planach zdjęciowych potwierdza, że nasza wiedza i warsztat umiejętności są na wysokim poziomie.

Ujęcia z powietrza stają się dzisiaj standardem w kinematografii. Oferujemy możliwość filmowania i fotografowania inwestycji budowlanych, imprez plenerowych, sportowych oraz ślubów i wesel. Posiadamy świadectwo UAVO, które pozwala nam na przygotowywanie filmów do celów komercyjnych. Nasze drony mają ubezpieczenie OC, dzięki czemu latanie z nami jest w 100% legalne.

Filmowanie dronem Wrocław

Do każdego projektu mamy indywidualne podejście. Zależy nam na tym, żeby zdjęcia z drona były dopasowane do potrzeb klienta. Dlatego rozmawiamy, słuchamy, doradzamy, sugerujemy. Filmowanie dronem to nasza zajawka i robimy to z kosmicznym zaangażowaniem.

Zdjęcia z drona Wrocław

Śluby, wesela i imprezy sportowe, to takie wydarzenia, które wręcz powinny być skrupulatnie dokumentowane. Zdjęcia z powietrza sprawią, że każdy moment wyglądać będzie wyjątkowo i niepowtarzalnie. Jest to uzupełnienie oraz świetna alternatywa dla tradycyjnej fotografii. Nasze drony przystosowane są do fotografowania zadań specjalnych. 

Fotografie z powietrza to dziedzina, w której mamy naprawdę duże doświadczenie. Przez ostatnie lata robiliśmy zdjęcia z drona dla deweloperów, miast, firm budowlanych, hoteli. Zdjęcia z powietrza to świetna alternatywa oraz uzupełnienie tradycyjnej fotografii. Dzięki zdjęciom z drona możemy ujrzeć więcej, szerzej, ciekawiej. Sprawdź nasze portfolio!

Kontakt

Wrocław to miasto gdzie mieści się nasza siedziba, ale pracujemy na terenie całej Polski i Europy. Zadzwoń do nas lub napisz, żeby ustalić wszelkie szczegóły. W ciągu kilku chwil wykonamy dla Ciebie wycenę.