Przejdź do treści

yourmovie.pl – nagrywanie fimów

PRODUKCJA FILMÓW KORPORACYJNYCH I REKLAMOWYCH OD A DO Z

Filmy korporacyjne to najefektywniejszy sposób na przekazanie informacji dotyczących Waszej firmy.

Nie tylko dostarczają wiedzy o tym, czym się zajmujecie, ale także pozwalają na zbudowanie wizerunku oraz przemycenie wizji i idei, którą kierujesz się w swojej pracy.

Spoty reklamowe, które możemy dla Ciebie przygotować, tworzymy zarówno z ziemi, jak i z powietrza. W naszej ekipie mamy operatora drona ze świadectwem UAVO, które pozwala nam na przygotowywanie filmów do celów komercyjnych.

Postprodukcja filmów reklamowych

Sprzęt do nagrywania – zobacz czym kręcimy

Naszą pasją jest tworzenie materiałów filmowych oraz ich postprodukcja. Wiemy, jak istotne jest dopracowanie grafiki, korekcja kolorów oraz montaż filmów. 

Perfekcyjne ujęcia łączymy więc z zaawansowaną produkcją filmową. Pozwala nam to tworzyć zaawansowane materiały, które sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. 

Przestaw nam swój pomysł, a my go dla Ciebie film korporacyjny, spot reklamowy lub video promocyjne.

CAMERA CAR

To nasz najnowszy nabytek. Kompletny camera car. Duży, mocny, szybki, pozwalający robić niesamowite, pełne dynamiki nagrania.

FILMOWANIE DRONEM

Filmy korporacyjne z powietrza też nie stanowią dla nas problemu, Posiadamy kilka dronów w swoim magazynie, dzięki czemu nasze możliwości są naprawdę duże

NAGRYWANIE Z ZIEMI

Jesteśmy posiadaczem niesamowitej kamery URSA G2, która w połączeniu z gimbalem DJI RONIN 2 i naszymi umiejętnościami stworzy dla Ciebie naprawdę niesamowity film promocyjny.

Filmy korporacyjne Wrocław, Warszawa, Kraków i gdzie tylko chcesz! Dojedziemy w każde miejsce w Polsce i Europie

FILM KORPORACYJNY CENA

Cieżko jednoznacznie powiedzieć o cenie filmu korporacyjnego. To jaki będzie koszt składa się dużo czynników:

  • ilość ujęć
  • miejsca zdjęć
  • sprzęt, którego musimy użyć
  • liczba dni zdjęciowych

Cena video wizerunkowego zaczyna się od kilku tysięcy, ale górnej granicy nie ma. Jedno jest pewne – inwestując w taki film, który zostanie zrealizowany przez naszą firmę, możesz mieć pewność, że szybko inwestycja się zwróci.

zapraszamy do kontaktu

Zadzwoń do nas lub napisz, żeby ustalić wszelkie szczegóły. W ciągu kilku chwil wykonamy dla Ciebie wycenę.