Przejdź do treści

yourmovie.pl – nagrywanie fimów

Filmy promocyjne

Potrzebujesz nagrać reklamę, film promocyjny, video korporacyjne albo potrzebujesz dobre ujęcia do swoje prezentacji projektu? Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić.

Filmy promocyjne Wrocław

Filmy promocyjne we Wrocławiu produkujemy od 2014 roku. Od samego początku nieprzerwanie jesteśmy zaangażowani w przeróżne projekty, w których wykorzystujemy nasz sprzęt i umiejętności. Nasza obecność na wielu planach zdjęciowych potwierdza, że wiedza i warsztat zręczności są na wysokim poziomie.

Filmy reklamowe tworzone z doświadczeniem

Możemy pochwalić się sporą ilością filmów promocyjnych – sprawdź nasze realizacje! Podchodzimy do każdego zlecenia indywidualnie. Lubimy być autorami ujęć, które wychodzą perfekcyjnie. Film promocyjny jest naszą pracą, ale przede wszystkim zajawką.

Produkcja filmów promocyjnych na najwyższym poziomie

Cały czas się rozwijamy oraz czerpiemy z najnowszych dokonań technologicznych, dlatego też każdy film reklamowy (Wrocław) wychodzący spod naszych skrzydeł cechuje się bardzo wysoką jakością obrazu, ostrości, nasycenia kolorów oraz profesjonalną obróbką graficzną według upodobań naszych klientów. Aby zapewnić dostęp do pełnej oferty, oferujemy nagrywanie filmów zarówno z ziemi, jak i z powietrza. Daje to niespotykany efekt i pozwala osiągnąć znacznie lepsze ujęcia.

Zróbmy razem promocyjne filmy we Wrocławiu!

Dzięki posiadanemu przez nas sprzętowi ze światowej półki jakość naszych filmów reklamowych jest na najwyższym poziomie. Aktualnie nagrywamy kamerą URSA G2, która daje przepiękny obraz i kolory. Żeby uzyskać płynne ujęcia podczas dynamicznej akcji, montujemy kamerę na naszym gimbalu DJI RONIN 2. Posiadamy rownież kompletny camera car, dzięki któremu jesteśmy w stanie stworzyć niesamowite ujęcia w ruchu.

Sprawdzone i nowoczesne rozwiązanie

Film promocyjny uznawany jest za sprawdzone narzędzie marketingowe. Z pomocą klipu masz szansę zbudować pozytywny wizerunek swojej firmy zarówno wśród kontrahentów, jak i potencjalnych pracowników. To również doskonały sposób na to, aby zaprezentować oferowane produkty lub usługi w atrakcyjny sposób. Przedsiębiorcy zaczęli doceniać filmy promocyjne do tego stopnia, że wielu z nich uważa tę formę promocji jako niezbędną, bez której nie wyobrażają sobie strategii marketingowej.

Na obecną chwilę film promocyjny zalicza się do kategorii najpopularniejszych środków przekazu, z których korzystają małe, średnie i duże firmy. Po ten rodzaj reklamy chętnie też sięgają różnego rodzaju instytucje, organizacje, stowarzyszenia, czy fundacje.

Największym atutem filmu promocyjnego jest brak ograniczeń. Pomysł, forma, sposób wykonania – na wszystkich tych płaszczyznach masz spore pole do popisu, a my z chęcią pomożemy Ci osiągnąć zaplanowany rezultat. Korzystając z naszego doświadczenia w produkcji filmów promocyjnych, możesz z nami stworzyć film, który w interesujący sposób przedstawi Twoją firmę i zachęci do korzystania z jej produktów lub usług.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

  • Zajmujemy się produkcją filmów promocyjnych, spotów reklamowych, teledysków od 2014 roku. W swojej pracy łączymy profesjonalizm i pasję, dlatego też do każdego projektu podchodzimy z zaangażowaniem.
  • Korzystamy wyłącznie z wysokiej jakości sprzętu. W swojej pracy pracujemy dronami, kamerami oraz stabilizatorami od cenionych producentów.
  • Mamy indywidualnie podejście do klienta, niezależnie od tego, czy realizujemy film promocyjny z ziemi, czy z powietrza. Przed rozpoczęciem współpracy omawiamy z klientem cel oraz uzgadniamy jego oczekiwania i potrzeby.

Kontakt

Wrocław to miasto gdzie mieści się nasza siedziba, ale pracujemy na terenie całej Polski i Europy. Zadzwoń do nas lub napisz, żeby, ustalić wszelkie szczegóły.