Filmy promocyjne

Filmowanie z powietrza

Filmowanie z ziemi

Studio filmowe

Filmy promocyjne Wrocław

 

Filmy promocyjne we Wrocławiu produkujemy od 2014 roku. Od samego początku nieprzerwanie jesteśmy zaangażowani w przeróżne projekty, w których wykorzystujemy nasz sprzęt i umiejętności. Nasza obecność na wielu planach zdjęciowych potwierdza, że wiedza i warsztat zręczności są na wysokim poziomie.

 

Filmy reklamowe tworzone z doświadczeniem

Możemy pochwalić się sporą ilością filmów promocyjnych – sprawdź nasze realizacje! Podchodzimy do każdego zlecenia indywidualnie. Lubimy być autorami ujęć, które wychodzą perfekcyjnie. Film promocyjny jest naszą pracą ale przede wszystkim zajawką.

 

Produkcja filmów promocyjnych na najwyższym poziomie

 

Cały czas się rozwijamy oraz czerpiemy z najnowszych dokonań technologicznych, dlatego też każdy film reklamowy (Wrocław) wychodzący spod naszych skrzydeł cechuje się bardzo wysoką jakością obrazu, ostrości, nasycenia kolorów oraz profesjonalną obróbką graficzną według upodobań naszych klientów. Aby zapewnić dostęp do pełnej oferty, oferujemy nagrywanie filmów zarówno z ziemi, jak i z powietrza. Daje to niespotykany efekt i pozwala osiągnąć znacznie lepsze ujęcia.

 

Zróbmy razem promocyjne filmy we Wrocławiu!

 

Dzięki posiadanemu przez nas sprzętowi ze światowej półki, jakość naszych filmów reklamowych jest na najwyższym poziomie. Aktualnie nagrywamy kamerą URSA G2, która daje przepiękny obraz i kolory. Żeby uzyskać płynne ujęcia podczas dynamicznej akcji, montujemy kamerę na naszym gimbalu DJI RONIN 2.

 

Kontakt

Wrocław to miasto gdzie mieści się nasza siedziba, ale pracujemy na terenie całej Polski i Europy. Zadzwoń do nas lub napisz, żeby, ustalić wszelkie szczegóły.