Przejdź do treści

yourmovie.pl – nagrywanie fimów

Aktualności w naszym studiu filmowym

film korporacyjny produkcja

Film korporacyjny – popraw wizerunek swojej firmy

Sposób myślenia konsumentów się zmienia. Jeszcze kilka lat temu to cena decydowała o wyborze marki, obecnie coraz więcej osób zwraca uwagę na jakość i materiał produktów, czy nawet społeczne zaangażowanie firmy. To właśnie te czynniki budują wizerunek firmy i mają realny wpływ na to, czy klient skorzysta z usług/produktów Twojej firmy i będzie kontynuował współpracę. Zbudowanie obrazu firmy nie jest jednak prostym zadaniem. Jednym z elementów, który pomaga stworzyć pozytywny wizerunek, w szczególności w kontekście employer brandingu, jest film korporacyjny. Sprawdź, w jaki sposób film korporacyjny może pomóc Twojej firmie.

Czytaj dalej »Film korporacyjny – popraw wizerunek swojej firmy
dobry spot reklamowy

4 zasady, które pomogą Ci stworzyć dobry spot reklamowy

Spot reklamowy może przynieść wiele korzyści – zwiększa rozpoznawalność marki i produktu, przyczynia się do wzrostu liczby klientów oraz zainteresowania usługami firmy. Tak dobre rezultaty wynikają w dużej mierze z tego, że spot reklamowy oddziałuje jednocześnie na nasze zmysły (wzrok i słuch), a przy tym pozwala zaprezentować produkt bądź usługę, ich zalety oraz skuteczność w krótkim czasie. Dobrze przygotowany spot potrafi na długo utkwić w głowie odbiorcy i sprawi, że w przyszłości stanie się on klientem Twojej firmy. Jak przygotować dobry i skuteczny spot reklamowy? Czytaj dalej, a poznasz 4 istotne zasady.

Czytaj dalej »4 zasady, które pomogą Ci stworzyć dobry spot reklamowy
filmowania z drona zalety

Poznaj zalety filmowania z drona

Nowoczesne technologie znacznie ułatwiają nam codzienne życie, nie inaczej jest w przypadku fotografów bądź operatorów kamer. Jedną z takich nowinek, która w ostatnich latach jest chętnie wykorzystywana w branży, są drony – to właśnie dzięki nim kręcenie filmów oraz robienie zdjęć z dużej wysokości jest o wiele prostsze. Jakie zalety ma filmowanie z drona? Tego właśnie dowiesz się z naszego tekstu. Zapraszamy!

Czytaj dalej »Poznaj zalety filmowania z drona