Przejdź do treści

yourmovie.pl – nagrywanie fimów

Produkcja filmów reklamowych we Wrocławiu – najpiękniejsze lokacje

Dobrze przygotowany film reklamowy wywoła w odbiorcy emocje, które nie tylko zaprezentują produkt lub usługę w pozytywnym świetle, ale również stworzy lub wzmocni potrzebę skorzystania z oferty. Co więcej, wielu klientów nigdy nie zda sobie sprawy, że ostateczna decyzja o kupnie zapadła podświadomie w rezultacie obejrzenia filmu reklamowego. Dlatego tak ważne jest, aby nagrywać profesjonalne, skierowane do wybranej grupy odbiorców filmy reklamowe.

Odpowiednia lokalizacja

Oczywiście odpowiednia lokalizacja to tylko jeden z elementów układanki, która stworzy wzbudzający emocje i tym samym sprzedający film reklamowy. Należy jednak utrzymać w świadomości, że mimo obfitości miejsc, w których można nagrywać filmy we Wrocławiu, to tylko część z tych lokalizacji będzie odpowiednia do Twojego filmu reklamowego. To, czy określone miejsce spełni oczekiwania jest w dużej mierze uzależnione od rodzaju sprzedawanego produktu/usługi oraz od grupy docelowej.

Ponadto należy pamiętać, że różne lokalizacje generuję inne koszty. Ostatecznie w wybrane miejsce musi dotrzeć ekipa filmowa wraz ze sprzętem. Niemniej jednak poniżej można znaleźć najpiękniejsze miejsca we Wrocławiu (poza studiami nagrań), w których można nagrywać profesjonalne filmy reklamowe.

Rynek i starówka we Wrocławiu

Oczywiście rozważając miejsce na nagranie filmu reklamowego warto uwzględnić rynek wrocławski. Przepiękny rynek to jedno z najciekawszych i najbardziej urodziwych miejsc w kraju. Wyjątkowa średniowieczna architektura nadaje temu miejscu niepowtarzalnego charakteru. Niemniej jednak ze względu na dużą ilość osób nagranie mogłoby wymagać wydzielenia wolnej przestrzeni , co bezpośrednio wiązałoby się z koniecznością uzyskania odpowiedniego zezwolenia. Oczywiście sam rynek to tylko jedno z miejsc na Starym Mieście, które może być wykorzystane do nagrania filmu reklamowego.

Wrocławski Park Technologiczny

Produkcja filmów reklamowych we Wrocławiu może się również odbyć na terenie Wrocławskie Parku Technologicznego. Jest to wyjątkowy obszar z nowoczesną zabudową, która doskonale podkreśli profesjonalizm i jakość oferowanego produktu/ usługi. Doskonała infrastruktura biznesowa, hala przemysłowa, laboratoria, zakład doświadczalny oraz wiele innych pomieszczeń to lokalizacja idealna dla każdego nowoczesnego start-upu (i nie tylko) na nowoczesny film reklamowy. Oczywiście nagrywanie wymagałoby podjęcia współpracy z Wrocławskim Parkiem Technologicznym.

Natura i parki

Dla wielu kategorii produktów i usług nagranie filmy reklamowego w scenerii przyrodniczej jest strzałem w dziesiątkę. Szczęśliwie sam Wrocław, jak i okalające go tereny zaoferować mogą wiele miejsc tego typu. Doskonałym przykładem jest Dolina Bystrzycy, która dzięki swoim wyjątkowym walorom przyrodniczym cieszy się ogromną popularnością wśród Wrocławian. Z pewnością jest to również jedna z najpiękniejszych lokalizacji na produkcję reklamową w mieście.