Produkcja teledysków Wrocław

Tworzenie teledysków to czysta frajda chociaż uważamy, że przy teledyskach najwięcej pracy jest przy postprodukcji. Produkcja filmowa to również część tworzenia interesującego i wciągającego teledysku. Klip musi być dynamiczny i absolutnie nieszablonowy. Każdy projekt to nowe i inne wyzwanie. Lubimy wyzwania trudne, pokrzywione, nierozwiązalne – bo efekt końcowy często jest petardą!

Zrobimy klip od A do Z – praca nad scenariuszem, dobór aktorów, lokalizacji, wybranie garsonki do klipu, nagrywki, postprodukcja! Podejdziemy do projektu na zajawie ale w pełnym profesjonalizmie.

Przygotowanie teledysków – zróbmy coś razem i osiągnijmy najlepszy efekt!

Nagrywamy sprzętem ze światowej półki. Aktualnie pracujemy kamerą URSA G2, która zapisuje dane w formacie RAW. Format ten pozwala na zachowanie najwyższej wierności odwzorowania obrazu oferowanej przez kamerę, dając możliwość dokładnej obróbki pliku przy postprodukcji. URSA G2 to kamera sporych gabarytów dlatego potrzebujemy spory stabilizator. Nasz DJI Ronina 2 to 3- osiowy stabilizator który daje nam wolność w rejestrowaniu każdej sceny jaką sobie zaplanujemy. Firma DJI to światowy lider w tworzeniu technologii filmowego wyrazu.

Teledyski jako oryginalne filmy reklamowe

Do tematu teledysków podchodzimy dokładnie tak samo, jak do innych filmów reklamowych. Mimo faktu, iż najczęściej mają one luźniejszą formę, nie przeszkadza nam to na skupieniu się i utrzymaniu profesjonalnego poziomu produkcji. Tak naprawdę to taki film reklamowy, tylko prezentujący muzyka lub grupę w formie, która wyrazi ich najlepiej.

Kontakt

Wrocław to miasto gdzie mieści się nasza siedziba, ale pracujemy na terenie całej Polski i Europy. Zadzwoń do nas lub napisz, żeby ustalić wszelkie szczegóły.