Przejdź do treści

yourmovie.pl – nagrywanie fimów

Spoty reklamowe Wrocław

nagrywanie filmów Wrocław

Produkcja dobrych spotów reklamowych to ogromne wyzwanie, a tylko takie nas kręcą. Za dopieszczonym spotem reklamowym stoi sporo ludzi – każdy ma swoje zadanie, każdy stara się wykonywać je bezbłędnie.

Na swoim koncie możemy się bez wstydu pochwalić przeróżnymi realizacjami. Sprawdź nasze prortfolio.

Praca nad spotami reklamowymi sprawia nam frajdę a do każdego projektu podchodzimy na serio serio.

Sport, jak każdy nasz film reklamowy,  musi być on perfekcyjny. Nie oddamy klientowi filmu, z którego nie czujemy osobistej satysfakcji – jest to dla nas męczące ale za to przynosi oczekiwane efekty.

Być autorem spotu reklamowego, który w oczach klienta i jego klientów jest wypasem – bezcenne. Dlatego wszystkie nasze filmy promocyjne pokazują 100% naszego zaangażowania w to, co robimy. Dzięki temu efekty naszych prac są wyraźnie widoczne, a satysfakcja po obu stronach współpracy osiągnięta.

Produkcja filmów i spotów reklamowych na najwyższym poziomie

Spoty reklamowe to także korzystanie z dobrego sprzętu. Wykorzystanie go w odpowiedni i umiejętny sposób pozwala tworzyć nam wiele profesjonalnych filmów reklamowych.

Aktualnie pracujemy kamerą Ursa G2 Black Magic, która daje piękny obrazek. Kamera nagrywa w RAW dzięki czemu w postprodukcji mamy większe pole popisu do wyciągania kolorów.

Kinematografia zasuwa do przodu a my staramy się być na bieżąco w sprzęcie i akcesoriach po to, żebyś mógł dostać u nas filmy reklamowe na topowym poziomie. Z tego względu w możesz wsiąść do naszego camera car – specjalnie przygotowanego BMW X5 z kranem filmowym.

Film korporacyjny dla Twojej firmy

Film promocyjny obejmuje również formę reklamy przedsiębiorstwa. Jeśli chcecie zaprezentować światu wnętrze swojej firmy, sposób wykonywania pracy, czy szukacie sposobu na efektowną promocję, zapraszam do omówienia szczegółów.

 

Skontaktuj się z nami!

Nieważne, gdzie chcesz nagrać swoje ujęcia, czy to będzie Wrocław, Warszawa, Kraków, Poznań, Szczecin, czy Gdańsk. Dojedziemy do każdego miejsc w Polsce i nagramy dla Ciebie niesamowite ujęcia, które obrobimy i posklejamy w film.