Studio filmowe Wrocław

PROFESJONALNA PRODUKCJA FILMOWA WROCŁAW

Nasza firma składa się wyłącznie z pasjonatów filmu, którzy dążą do uwiecznienia najlepszych scen w danej sytuacji.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz wykorzystaniu najlepszych w swojej kategorii urządzeń i nowoczesnych technik nagrywania jesteśmy w stanie tworzyć rewelacyjne ujęcia, które na długo pozostają w pamięci odbiorców i robią na nich ogromne wrażenie.

 

Produkcja wideo na najwyższym poziomie

Cały czas się rozwijamy oraz czerpiemy z najnowszych dokonań technologicznych, dlatego też każda produkcja wideo we Wrocławiu i innych miastach wychodząca spod naszych skrzydeł cechuje się bardzo wysoką jakością obrazu, ostrości, nasycenia kolorów oraz profesjonalną obróbką graficzną według upodobań naszych klientów.

Aby zapewnić dostęp do pełnej oferty, oferujemy:

Produkcja filmowa to coś, co traktujemy bardzo poważnie, a zarazem czerpiemy z niej wiele radości i satysfakcji. Korzystanie z tak różnorodnego sprzętu pozwala nam tworzyć niezapomniane filmy korporacyjne, klipy, czy reklamy.

Nagrywanie to dopiero początek – montaż wideo spełniający wszelkie oczekiwania

Tworzymy kompleksowe filmy, wymagające wielu ujęć w rozmaitych miejscach. Profesjonalny montaż wideo w naszym biurze w mieście Wrocław zapewni Państwu wspaniałe wrażenia oraz w pełni usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających klientów. Płynne przejścia między poszczególnymi scenami , odpowiednia muzyka, dobrze opowiedziana historia, są bardzo istotnym elementem każdego filmu, dlatego przykładamy do niego bardzo dużą wagę.

Nie chcemy produkować filmów, z których nie jesteśmy osobiście zadowoleni dlatego przykładamy monstrualną wagę do postprodukcji. 

Filmowanie Wrocław to MY- wybierz prawdziwe studio filmowe!

Najczęściej decydujemy się na nagranie filmu jakiegoś bardzo ważnego wydarzenia w naszym życiu lub obiektu naszej pasji.

Może to być zarówno wideorejestracja pierwszego zagranego koncertu, jak i naszego uczestnictwa w zawodach sportowych, czy popularne nagranie ślubu i wesela w oryginalny sposób.

Warto powierzyć uchwycenie tych chwil profesjonalistom, którzy sprawią, że za każdym oglądaniem nagrania poczujemy ten sam dreszcz emocji, który towarzyszył nam w danym dniu. Studio filmowe to my i nasz sprzęt. Aktualnie nagrywamy kamerą ze światowej półki URSA G2, która daje przepiękny obraz i kolory. Żeby uzyskać płynne ujęcia podczas dynamicznej akcji, montujemy kamerę na naszym gimbalu DJI RONIN 2. Nasze studio serdecznie zaprasza do współpracy i na filmowanie we Wrocławiu oraz innych miastach w kraju! 

nagrywanie i montaż filmów wrocław