Przejdź do treści

yourmovie.pl – nagrywanie fimów

Relizacja filmów od scenariusza po montaż

PROFESJONALNA PRODUKCJA FILMOWA WROCŁAW

studio filmowe wrocław

Nasza firma składa się wyłącznie z pasjonatów filmu, którzy dążą do uwiecznienia najlepszych scen w danej sytuacji.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz wykorzystaniu najlepszych w swojej kategorii urządzeń i nowoczesnych technik nagrywania jesteśmy w stanie tworzyć rewelacyjne ujęcia, które na długo pozostają w pamięci odbiorców i robią na nich ogromne wrażenie.

Produkcja wideo na najwyższym poziomie

Cały czas się rozwijamy oraz czerpiemy z najnowszych dokonań technologicznych, dlatego też każda produkcja wideo we Wrocławiu i innych miastach wychodząca spod naszych skrzydeł cechuje się bardzo wysoką jakością obrazu, ostrości, nasycenia kolorów oraz profesjonalną obróbką graficzną według upodobań naszych klientów.

ZAPEWNIAMY DOSTĘP DO PEŁNEJ OFERTY

Produkcja filmowa to coś, co traktujemy bardzo poważnie, a zarazem czerpiemy z niej wiele radości i satysfakcji. Korzystanie z tak różnorodnego sprzętu pozwala nam tworzyć niezapomniane filmy korporacyjne, klipy, czy reklamy.

Nagrywanie to dopiero początek

MONTAŻ WIDEO SPEŁNIAJĄCY WSZELKIE OCZEKIWANIA

Tworzymy kompleksowe filmy, wymagające wielu ujęć w rozmaitych miejscach. Profesjonalny montaż wideo w naszym biurze w mieście Wrocław zapewni Państwu wspaniałe wrażenia oraz w pełni usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających klientów. Płynne przejścia między poszczególnymi scenami , odpowiednia muzyka, dobrze opowiedziana historia, są bardzo istotnym elementem każdego filmu, dlatego przykładamy do niego bardzo dużą wagę.

Nie chcemy produkować filmów, z których nie jesteśmy osobiście zadowoleni dlatego przykładamy monstrualną wagę do postprodukcji. 

wybierz prawdziwe studio filmowe!

Najczęściej decydujemy się na nagranie filmu jakiegoś bardzo ważnego wydarzenia w naszym życiu lub obiektu naszej pasji.

Może to być zarówno wideorejestracja pierwszego zagranego koncertu, jak i naszego uczestnictwa w zawodach sportowych, czy popularne nagranie ślubu i wesela w oryginalny sposób.

Warto powierzyć uchwycenie tych chwil profesjonalistom, którzy sprawią, że za każdym oglądaniem nagrania poczujemy ten sam dreszcz emocji, który towarzyszył nam w danym dniu. Studio filmowe to my i nasz sprzęt. Aktualnie nagrywamy kamerą ze światowej półki URSA G2, która daje przepiękny obraz i kolory. Żeby uzyskać płynne ujęcia podczas dynamicznej akcji, montujemy kamerę na naszym gimbalu DJI RONIN 2. Nasze studio serdecznie zaprasza do współpracy i na filmowanie we Wrocławiu oraz innych miastach w kraju! 

STUDIO FILMOWE TO MY

Zapisz z nami najważniejsze chwile Twojego życia w najlepszej jakości video!