Studio filmowe

PROFESJONALNA PRODUKCJA FILMOWA WROCŁAW

Nasza firma składa się wyłącznie z pasjonatów filmu, którzy dążą do uwiecznienia najlepszych scen w danej sytuacji. Dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz wykorzystaniu najlepszych w swojej kategorii urządzeń i nowoczesnych technik nagrywania jesteśmy w stanie tworzyć rewelacyjne ujęcia, które na długo pozostają w pamięci odbiorców i robią na nich ogromne wrażenie.

Produkcja wideo na najwyższym poziomie

Cały czas się rozwijamy oraz czerpiemy z najnowszych dokonań technologicznych, dlatego też każda produkcja wideo (Wrocław) wychodząca spod naszych skrzydeł cechuje się bardzo wysoką jakością obrazu, ostrości, nasycenia kolorów oraz profesjonalną obróbką graficzną według upodobań naszych klientów. Aby zapewnić dostęp do pełnej oferty, oferujemy nagrywanie filmów zarówno z ziemi, jak i z powietrza. Daje to niespotykany efekt i pozwala osiągnąć znacznie lepsze ujęcia. Produkcja filmowa to coś, co traktuje bardzo poważnie, a zarazem czerpiemy z niej wiele radości i satysfakcji.

Montaż wideo spełniający wszelkie oczekiwania

Tworzymy także kompleksowe filmy, wymagające wielu ujęć w rozmaitych miejscach. Profesjonalny montaż wideo w naszym biurze w mieście Wrocław zapewni Państwu wspaniałe wrażenia oraz w pełni usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających klientów. Płynne przejścia między poszczególnymi scenami są bardzo istotnym elementem każdego filmu, dlatego przykładamy do niego bardzo dużą wagę. Nie chcemy produkować filmów, z których nie jesteśmy osobiście zadowoleni dlatego przykładamy monstrualną wagę do postprodukcji. 

Filmowanie Wrocław? – wybierz prawdziwe studio filmowe!

Najczęściej decydujemy się na nagranie filmu jakiegoś bardzo ważnego wydarzenia w naszym życiu lub obiektu naszej pasji. Może to być zarówno wideorejestracja pierwszego zagranego koncertu, jak i naszego uczestnictwa w zawodach sportowych, czy popularne nagranie ślubu i wesela w oryginalny sposób. Warto powierzyć uchwycenie tych chwil profesjonalistom, którzy sprawią, że za każdym oglądaniem nagrania poczujemy ten sam dreszcz emocji, który towarzyszył nam w danym dniu. Studio filmowe to my i nasz sprzęt. Aktualnie nagrywamy kamerą ze światowej półki URSA G2, która daje przepiękny obraz i kolory. Żeby uzyskać płynne ujęcia podczas dynamicznej akcji, montujemy kamerę na naszym gimbalu DJI RONIN 2. Nasze studio serdecznie zaprasza do współpracy i na filmowanie we Wrocławiu oraz innych miastach w kraju!